首頁 > ams-OSRAM USA INC.代理商 > LW Y1SG-BFOO-EKFM-1-20-R18-Z
影像僅供參考,以產品規格為準
LW Y1SG-BFOO-EKFM-1-20-R18-Z
型號描述:
White 8200K LED Indication - Discrete 3.3V 2-SMD, J-Lead
LED WHITE DIFFUSED 2SMD R/A
型號:
LW Y1SG-BFOO-EKFM-1-20-R18-Z
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Color
White
Size / Dimension
2.80mm L x 1.20mm W
Millicandela Rating
1600mcd
Voltage - Forward (Vf) (Typ)
3.3V
Lens Color
Yellow
Current - Test
20mA
Height (Max)
0.90mm